بازی
موضوعات داغ

Krafton از شخصیت انسان مجازی جدیدش رونمایی کرد

شرکت Krafton، سازنده بازی محبوب PUBG، از شخصیت انسان مجازی جدیدش به نام Ana رونمایی کرده که با موتور بازی سازی Unreal Engine ساخته شده و هدف از آن جذب کاربران جدید به اکوسیستم تکنولوژیهای وب 3 این شرکت است.

این شرکت پشت PUBG و BGMI اینفلوئنسر انسانی دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی خود را به نام آنا معرفی کرده است. او با Unreal Engine ساخته شده است و قصد دارد چهره وب 3 کرافتون باشد. و فعالیت های Metaverse. وقتی صحبت از چهره شد، از تصاویر تبلیغاتی، به نظر می رسد که او ظاهری بیش از حد واقع گرایانه دارد و ظاهراً می تواند مانند یک انسان صحبت کند، آواز بخواند و حرکت کند، به لطف تقلب، یادگیری عمیق و فراواقع گرایی.

در حین اعلام آنا، کرافتن به اشتراک گذاشته است که “ANA برای جذب مخاطبان جهانی و کمک به ایجاد اکوسیستم وب 3.0 KRAFTON طراحی شده است”. بنابراین، این نقش او را به‌عنوان یک تأثیرگذار در زمان حال و نقشی که او در اهداف آینده شرکت در رابطه با اینترنت نسل بعدی و کسب‌وکارهای مرتبط ایفا می‌کند، نشان می‌دهد.

این شرکت می‌گوید که در داخل به همراه Unreal Engine Epic Games برای ایجاد Ana کار کرده است. توجه به جزئیات ایجاد شده در “موهای کودک”، “کرک روی پوست”، “حرکت مردمک، ماهیچه های ظریف صورت و چین و چروک” و “حرکت طبیعی مفصل در سراسر بدن” او را برجسته می کند.

علاوه بر این، به لطف سنتز صدای پیشرفته، گفته می شود که او قادر به آواز خواندن است.

“ANA یک انسان مجازی بیش از حد واقع گرایانه است که توسط فناوری بی نظیر KRAFTON ایجاد شده است. ما انتظار داریم که او علاقه و محبوبیت Gen Z را در سراسر جهان جلب کند. ANA یک آهنگ موسیقی اصلی منتشر خواهد کرد و دامنه فعالیت خود را به عنوان یک تأثیرگذار در حوزه های مختلف سرگرمی و ورزش های الکترونیکی گسترش خواهد داد.

این اولین بار نیست که چیزی شبیه او را می بینیم. سام سامسونگ را به خاطر دارید؟ باید ببینیم که آیا آواتار انسانی مجازی Krafton بیش از آن چیزی است که به نظر می رسد.

در حال حاضر تنها دو عکس از انا منتشر شده ولی قرار است در اواخر سال میلادی جاری ویدیوهای بیشتری از آن منتشر شود و حتی برای مخاطبان موزیک ویدیو بسازد!

منبع: Mashable.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا